Skip Navigation Links

Pro firmy

Nabídka firemních akcí „Španělský večer“.
 
 
 
 
Proč a pro koho?
 
Hledáte zajímavou možnost jak poděkovat svým obchodním partnerům za jejich spolupráci? Hledáte pro ně zajímavý zážitek?
 
Proč s námi?
 
Specializujeme se na španělská vína a delikatesy již šestým rokem. Do Španělska osobně jezdíme, známe místní trh, zvyklosti a jídlo. Rádi se s Vámi o tento zážitek podělíme. V našem teamu máme i rodilého španěla, který Vám na otevřeném ohni připraví pravou autentickou paellu.
 
Co nabízíme:
 
Nabízíme Vám Španělský večer spojený s degustací španělských vín a španělských chuťovek Tapas , španělskou hudbou a krájením Jamonu. Akci jsme schopni zorganizovat komplet na klíč, záleží jenom na Vašich požadavcích. Španělský večer obvykle pozůstává z následujících bodů programu:
 
1, Degustace vína: 6-12 vzorků vína z naší kolekce, které osobně ze Španělska dovážíme, s odborným výkladem a povídáním o španělském vinařství.
 
2, Hudba: dle požadavků klienta zabezpečíme doprovod večera flamencovou kytarou nebo vystoupení španělské flamencové tanečnice nebo španělského DJ. 
 
3, Občerstvení: dle Vašich požadavků jsme schopni zabezpečit kompletní catering. Možnost jak teplé kuchyně včetně pravé španělské paelly připravené rodilým
španělem na otevřeném ohni a servírované přímo z pánve, tak delikates (TAPAS), výhradně ze špičkových surovin, které dovážíme. 
Součástí je také blog povídání o gastronomickém konceptu tapas. 
 
4, Jamon: ručně krájený Jamon s malou přednáškou o zásadách krájení a servírování této španělské delikatesy.
 
Pro Vaše klienty Vám nabízíme také dárkové sety ze španělských delikates Dárkové balíčky je možné sestavit i na přání dle požadavků zákazníka. Nabídka dárkových setu zde
 
 
 
 
V internetovém obchodě spanelskavina.com a satisfied.cz platí zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let