Skip Navigation LinksHlavní > O nás

O nás


Firma Satisfied s.r.o byla založena v roce 2010 se záměrem importovat ze Španělska kvalitní červená vína. Z původního nadšení se po čase stala hlavní činnost a ke skvělým vínům jsme časem přidali první delikatesy a kvalitní španělské potraviny. Jejich nabídku neustále rozšiřujeme. 

Naší filosofií je dovážet kvalitní produkty a pozvedat úroveň stravování v Česku. Všechny vína a delikatesy v naší nabídce jsme pečlivě zdegustovali a vybrali. Naše heslo je, že méně někdy znamená více. Místo kvantity a slev Vám nabízíme kvalitu a osobní přístup. 

 

Jsme přímí dovozci a veškerý sortiment nakupujeme přímo od výrobců, s kterými se osobně známe a známe také proces výroby a tím Vám ručíme za nejvyšší kvalitu, kterou nabízíme. Nabízíme Vám to, co běžně v obchodech nenaleznete. Mimo internetového prodeje se zabýváme také distribucí našich produktů do hotelů, kvalitních restaurací a specializovaných obchodů. 

 

Náš team: 

Andrej Marek, jednatel a majitel společnosti

Po více než 12 letech praxe v nákupu a logistice se Andrej rozhodl zásadně změnit svůj život a začal se věnovat obchodu se Španělskými víny a delikatesami. Na jedné straně dokázal uplatnit svoje znalosti z nákupu a logistiky a podařilo se mu vybudovat, jak síť dodavatelů, která dneska čítá 25 výrobců, tak na straně druhé našel oblibu v propagování moderních prvků stravování a gastronomie. Mezi jeho nejnovější zálibu patří ruční krájení Jamonu. 

Kamila Daňovič: 

Kamila posilnila Satisfied v roce 2011. I když to bylo její první setkání s víny, tomuto ušlechtilému moku pro,padla a dneska jeto ona kdo má rozhodující slovo při výběrů vín a delikates. Dále se věnuje vyřizování administrativy, logistice a správě www stránek.  

 

V internetovém obchodě spanelskavina.com a satisfied.cz platí zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let