Skip Navigation LinksHlavní > Katalog > Delikatesy > chorizo cular ibérico-salámek z iberskeho prasete 500G

chorizo cular ibérico-salámek z iberskeho prasete 500G

Kód: 10156
Krajina: Španělsko
Region: Extremadura
Oblast: Cáceres
Výrobce: Jamones y Embutidos Mallo, S.L.
Dostupnost: Není skladem
Cena bez DPH:
483,90 Kč
Cena s DPH:
556,49 Kč
Koupit

 
Popis:

Chorizo je tradiční španělský salámek známý díky své osobité výrazné paprikové chuti. Za jeho typickou chutí stojí uzená paprika.Neoddělitelnou součásti choriza je také česnek a řada bylinek. Co dělá chorizo odlišné od našich klobásek a třeba čabajky je maso z Iberských prasat a specifický způsob výroby.

Maso se pečlivě vybírá a koření uzenou červenou paprikou, aby se následně plnilo do přírodního střeva,které je jemné a absorbuje chuť klobásky.

Na rozdíl od jiných klobás je chorizo vyráběno ze syrového fermentovaného masa.  Skutečnost, že maso neprošlo tepelnou úpravou je dalším z faktorů, které dělají chorizo jedinečné. Sušení uchovává přirozenou chuť masa v daleko větší intenzitě než je tomu při tepelné úpravě. Lze tedy říct, že chuť choriza je daleko komplexnější a plnější než chuť paprikových klobásek, které nevznikly sušením, ale např.uzením.

Složení: iberské vepřové maso a sádlo, sůl, cukr, konzervanty (E-252 aE-250), česnek, paprika, laktóza, dextríny, sojový a mléčný protein, stabilizátor (E-450), antioxidant (E-316), koření, barvivo (E-120).


Poznámka:

 Skladování 0-30°C.


V internetovém obchodě spanelskavina.com a satisfied.cz platí zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let